0

09010384119 : مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته تلگرامی

کار آفرینی و ثروت در ایران

 ایران کار وب شما را به خواندن این مقاله دعوت میکند:

کار آفرینی و ثروت در ایران

هر انسانی چه زن چه مرد راجع به اهداف زندگیش فکر میکند و اگر آن ها را روی کاغذ نیاورد و یا حتی برای دست یابی به آن هیچ اقدامی انجام ندهد به هر حال به آن فکر می کند. البته این کار فک کردن نیست بیشتر غرق شدن در آرزوهای دور و درازیست که تنها به شکل خیال و تصوری باقی مانده هرگز به عینیت در نمی آید.گروهی هم هستن که برای تحقق آرزوها و رویاهایشان فکر و برنامه ریزی می کنند و برای دستیابی به هدفشان سخت می کوشند.

مفهومی که می خواهیم راجع به آن صحبت کنیم از مهمترین اهداف زندگی بیشتر افراد است به دست اوردن پول شغل مناسب و پردرامد و کسب ثروت و دارایی آن مفاهیم هستند که به هم مرتبط اند و ما قصد داریم به ثروت و دارایی بپردازیم اکثر مردم با پشت هم شنیدن این لغات به یاد پول و سرمایه و املاک فراوان و اتومبیل های گران قیمت می افتند ولی دارایی می تواند به کثرت و فراوانی هر سرمایه ای نزد شخص اطلاق گردد.

درباره رسیدن به دارایی و ثروت دلخواه باید گفت که نخستین کار تفکر مانند یک انسان دارا و موفق است اگر ذهن شما همچنان به پیروزی و دارایی توجه نداشته باشد هر قدر هم که تقلا کنید به نتیجه دلخواهتان نمیرسید ذهن فرمانده اعمال است و بدون یک راهبر و فرمانده معتمد به نفس و معتقد به پیروزی موفقیت غیر ممکن است.

مطلب مرتبط: محصولات آموزشی کسب درآمد از طریق اینترنت و شبکه های مجازی

وقتی رفتاری مانند اشخاصی دارا را ذکر میکنم مقصودم انجام معاملات کلان و خرید های بزرگ و پول خرج کردن های هنگفت نیست.زمانی که شخصی به منابع مالی دلخواهش دسترسی ندارد با توجه و استفاده از همان دارایی های ارزشمندش و تفکر مثبت می تواند مانند ثروتمندی رفتار کند که ثروتی عظیم دارد پس از مدتی او به موفقیت پولی دلخواهش هم خواهد رسید.

مردمان دارا و ثروتمند همیشه باور دارند که راه حلی وجود دارد و اعتماد به نفس و اراده شان حکم می کند که می توانند این راه حل را هر چند پنهان بیابند اگر می خواهید به مقدار ثروت و دارایی دلخواهتان برسید باید باور کنید که قادرید این راه حل ها و ترفند ها را بیرون بکشید اگر این طور نگاه کنید به دنبال روش های خلاقانه و ابتکاری بر خواهید آمد که گره از مشکلات تان بگشایند و درآمد کافی و دلخواهتان را خلق نمایند.زمانی که اپارتمان مورد نظرتان را خریدید و برای تکمیل پولتان وام گرفتید انگیزه ای می یابید تا به روش های بدیع و نویی دست پیدا کنید تا درآمدتان افزایش یافته هر چه زودتر قسط های وام را بپردازید.

حالا مثالی از کار های خدماتی را مطرح میکنیم :

کسی را در نظر بگیرید که مشاور و روانشناس خانواده است .او جزوه ها و کتاب های کوچک و راهنمای آموزش مهارت های زندگی فردی و خانوادگی هم نگاشته است . او تصمیم داشته که دو هفته را برای تعطیلات در خارج از کشور بگذراند ولی پس از مدتی فکر و ارزیابی اوضاع در می یابد که این کار هیچ سودی ندارد

در این دو هفته مراجعانش را ویزیت نخواهد کرد و حتی ممکن است آن ها به مشاوره دیگری نیز مراجعه کنند .

این مشاور بعد از سنجیدن همه ی موانع پیش رویش تصمیم میگیرد جزوات و کتاب های آموزشی اش را به فروش برساند به صورت اینترنتی با این کار هم درآمدش بیشتر شده و هم سرشناس تر میشود و مشتری هایش را نیز با تولید ویدیوهای صوتی و تصویری از دست نمی دهد.

خلاقیت و اعتماد به نفس انسان دو ثروت ارزشمندند که امکانات راه حل ها و منابع پنهان را در اختیارشان قرار خواهند داد.

شما هم دست به کار شوید و مسیر زندگی و ریزه کاریها و قسمت های مختلفش را موشکافی و بازبینی کنید به استقبال تغییرات بروید از دیگران هم کمک بخواهید و با هر کسی که بهتر می شناسید و به دانایی اش اطمینان دارید مشورت کنید نترسید کار افرینان شجاع چیزهای فوق العاده ای پیش رو دارند و … شما هم یکی از آن هایید!

کار آفرینی و ثروت +کار آفرینی و ثروت +کار آفرینی و ثروت +کار آفرینی و ثروت 

مطلب مرتبط: آموزش نرخ تبدیل و طوفان فروش کانال های تلگرامی

درباره ی کاوه روحی

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی کسب درآمد (کار در منزل) می بود تا علاوه بر یادگیری ساده تر کسب درآمد (کار در منزل) ، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده میکردم. آن آرزو، اکنون، "ایران کار وب" نام دارد.کاوه روحی بنیان‌گذار ایران کار وب

مطلب پیشنهادی

مزایای بازاریابی اینترنتی

مزایای بازاریابی اینترنتی: ۱۰ فایده بازاریابی اینترنتی که باید بدانید

بازاریابی اینترنتی مهم است زیرا راهی را پیش پای شما می‌گذارد که در تصمیم گیری …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارید

اشاره به موضوع
avatar

wpDiscuz

در کانال تلگرام ایران کار وب عضو نیستید؟

آموزش کسب درآمد + کوپن تخفیف

عضو می شوم

هیچ تبلیغات و تبادلی در کانال وجود ندارد.