سوالات متداول

آشنایی با نحوه ی کار در وب سایت ایران کار وب :

ما در ایران کار وب به شما آموزش می دهیم از ۰ تا ۱۰۰ که چگونه بتوانید از طریق اینترنت و شبکه های مجازی کسب درآمد کنید خود کسب درآمد از اینترنت و مجازی در وب سایت ایران کار وب به نه قسمت تقسیم بندی شده :

۱) آموزش حرفه ای کسب درآمد از طریق تلگرام

۲)آموزش حرفه ای کسب درآمد از طریق اینستاگرام

۴)معرفی پیش از ۶۰ وب سایت معتبر درآمدزایی ایرانی که شما با عضویت در این وب سایت ها و فعالیت در این وب سایت ها می توانید به درآمد برسید.

۵)آموزش ساخت ۰ تا ۱۰۰  فروشگاه اینترنتی در کمتر از دو ساعت بدون یک خط کدنویسی یعنی ما به شما در این پکیج آموزش دادیم که چه طور برای خودتون یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و محصولاتتون رو برای فروش قرار بدین و چنان چه بعد از تهیه پکیج موفق به طراحی فروشگاه اینترنتی خودتون نشدین پیام بدین تا ما خودمان برای شما یک فروشگاه اینترنتی به عظمت دیجی کالا طراحی کنیم .

و…

صفحه محصولات آموزشی

سوال اول : مقدار درآمدی که از این پکیج ها بدست می آید چقدر است؟ ماهیانه چقدر؟

پاسخ: درآمد این پکیچ ها از همان روزهای اول برای شما حاصل خواهد شد و میزان درآمد تقریبا ۸۰ الی ۳۰۰ هزار تومان در روز است که پس از چند ماه کار به این شیوه ,درآمد شما به بیش از ماهیانه ۴ میلیون تومان نیز افزایش خواهد یافت آنهم فقط با روزانه ۲ الی ۳ ساعت کار . البته اگر با این روش خوب کار کنید.

سوال دوم: آیا من مجبورم برای کسب درآمد , برای همیشه با این پکیج ها کار کنم؟ اگر یک روز کار نکنم , در آن روز درآمدی نخواهم داشت؟

پاسخ: خیر… شما پس از چند ماه استفاده از این پکیج ها , دیگر نیازی به استفاده از دستورالعملهای موجود در این پکیج نخواهید داشت چون باز هم درآمد خود را به دست خواهید آورد .زیرا شما در این کار جا افتاده اید و درآمد ثابتی از اینترنت به دست خواهید آورد. بنابراین لازم نیست که شما تا ابد از این پکیج ها استفاده کنید بلکه حتی اگر چندین روز یا حتی چند ماه هم به اینترنت سر نزنید باز هم درآمدی از شما کسر نخواهد شد . این یعنی تجارت الکترونیک!!!

سوال سوم : آیا امکان کار با این پکیج ها در منزل هم وجود دارد؟ یا اینکه باید امکانات خاصی داشته باشم؟

پاسخ: برای استفاده از شیوه های کسب درآمدی که در این پکیج ها آموزش داده شده است شما به هیچ عنوان به امکانات خاص یا سرمایه اولیه نیاز ندارید بلکه فقط به یک کامپیوتر نیازدارید و یک خط اینترنت که حداقل بتوانید روزانه ۲ الی ۳ ساعت به وسیله آن به اینترنت متصل شوید.{لازم نیست که حتما از اینترنت پر سرعت استفاده کنید}

سوال چهارم : من اطلاعات زیادی در مورد اینترنت و تجارت الکترونیک ندارم آیا می توانم به کسب درآمد بپردازم؟

پاسخ: تمامی افراد می توانند از این پکیج ها استفاده کنند هم افراد تازه کار و مبتدی و هم افراد حرفه ای این پکیج ها تمامی رموز و ریزه کاری های اینترنت را به شما آموزش می دهد فکر و استعداد شماست که تعیین کننده است نه تجربه یا سن شما.

سوال پنجم : من قبلا چند دفعه پکیج کسب درآمد از اینترنت خریداری کرده ام. می ترسم که این محصول نیز مانند آنها بی فایده باشد؟

پاسخ: این ترس یک چیز منطقی است زیرا متاسفانه همه ماها نخستین بار که به مقوله کسب درآمد از اینترنت روی آوردیم با تبلیغاتی در اینترنت مواجه شدیم که به ما وعده کسب درآمدهای زیاد داده بودند اما پس از خرید محصولشان متوجه شدیم از آن برنامه نمی توان درآمدی کسب کرد. به همین دلیل اکنون با دقت بیشتری مقلوله کسب درآمد از اینترنت را بررسی میکنیم.اما امروز با تهیه این پکیج ها برای نخستین بار طعم کسب درآمد واقعی از اینترنت را خواهید چشید و قادر خواهید بود به صورت اصولی و قانونی از اینترنت کسب درآمد کنید بدون اینکه نیازبه جذب زیر مجموعه داشته باشید.

سوال ششم : درآمدی که من از این پکیج ها به دست می آورم چگونه به دست من خواهد رسید؟ آیا درآمد من به تومان است یا دلار؟

پاسخ: درآمد شما بدون هیچ گونه واسطه , مستقیما به حساب بانکی شما در ایران واریز خواهد شد,شما هیچ نیازی به داشتن حسابهای الکترونیک مانند:ایگولد,پی پال و یا آلرت پای نخواهید داشت زیرا درآمد شما به تومان به شما پرداخت خواهد شد نه به دلار.

سوال هفتم :(مهمترین سوال)آیا واقعا به این پکیج ها می توان اطمینان کرد؟ آیا واقعا روی آن ها حساب کنم؟ آیا واقعا درآمدی در کار هست؟

پاسخ:به دلیل پرسشهای مکرری که در این مورد هر روزه برای ما ایمیل می شود بهتر دیدیم که در این مورد توضیح کاملی بدهیم. خوشبختانه پکیج ها به گونه ای است که درآمد آن کاملا واقعی و قطعی و مسلم است . در واقع پکیج هایی که شما قصد خرید آنرا دارید یک شغل است . شغل یعنی کاری که امروزشروع خواهید کرد و تا پایان عمر می توان از آن درآمد کسب کرد . بنابراین مطمئن باشید که از این پکیج ها ، درآمدهای بسیاری خوبی به دست خواهید آورد که حتی برای دیگران غیرقابل باور خواهد بود . شما با استفاده از این پکیج ها قادر خواهید بود مخارج زندگی خود را تامین نموده و حتی پس انداز خوبی برای خود ایجاد نمایید . میزان این درآمد نامحدود است . یعنی هر چقدر بیشتر تلاش کنید و زمان بگذارید ، درآمد بیشتری نیز به دست خواهید آورد بنابراین پیش بینی می کنیم که پس از اینکه اولین درآمد خودرا به دست آوردید ، وقت بیشتری را برای این کار خواهید گذاشت.

<<مهندس کاوه روحی >>

دکمه بازگشت به بالا
جهت مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته از طریق تلگرام به شماره زیر پیام دهید: 09010384119